Jak najlepiej korzystać z forum

Wszelkie pomysły na usprawnienie działania naszego forum

Jak najlepiej korzystać z forum

Postprzez wielki » 27 mar 2013, o 20:40

Zapraszam do zamieszczania wskazówek dla nowych użytkowników naszego forum, jak najlepiej z niego korzystać.

Ja szczególnie polecam opcję "Obserwuj", znajdującą się pod wątkami i działami. Po jej zaznaczeniu będziemy otrzymywać powiadomienia na swój adres email o wszelkich odpowiedziach w wybranych częściach forum.

Przy tworzeniu nowego wątku można też zaznaczyć "Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie".

Można dodać w Panelu użytkownika adres swojego komunikatora jabber (np. Google Talk, czy też WP Spik) - wtedy powiadomienia będą również przesyłane na komunikator.

wielki
Admin
 
Posty: 360
Dołączył(a): 2 lut 2012, o 17:25
Lokalizacja: 1i

Re: Jak najlepiej korzystać z forum

Postprzez sansibear » 6 kwi 2013, o 08:31

Jakże swojej strony wnioskuję o uruchomienie na głównej stronie forum shoutbox'u, który służył będzie szybkiej wymianie informacji dla których nie warto zakładać nowych tematów/wątków.
Da radę? :)
sansibear
Aktywny użytkownik
 
Posty: 236
Dołączył(a): 24 kwi 2012, o 20:35
Lokalizacja: II etap

Re: Jak najlepiej korzystać z forum

Postprzez wielki » 25 lip 2014, o 10:39

Część z nas zauważa, że niektóre wątki stają się dość chaotyczne i schodzą na różne tematy, również poruszane w innych wątkach.

Mam propozycję, abyśmy wzajemnie zwracali sobie na to uwagę i trzymali się tematu każdego z wątków, a osoby zmieniające temat odsyłali do właściwych wątków lub prosili je o założenie nowych.

Dzięki temu, mam nadzieję, uda nam się utrzymać porządek, a osoby, które nie są zainteresowane którymś z tematów, nie będą musiały o nim otrzymywać powiadomień.

Pozdrawiam,
S

wielki
Admin
 
Posty: 360
Dołączył(a): 2 lut 2012, o 17:25
Lokalizacja: 1i


Powrót do Sugestie i pomysły na temat naszego forum