Uważam, że...

Informacje i pytania

Re: Uważam, że...

Postprzez pjakubek » 21 lip 2012, o 11:55

Nareszcie pozytywna energia na forum :)

Od początku śledzę forum i ciągle coś nie tak, coś źle... My mieszkamy w 1H i tu sąsiedzi są na szczęście bardzo pozytywni :)

Pozdrawiam
pjakubek
Aktywny użytkownik
 
Posty: 58
Dołączył(a): 7 lut 2012, o 21:49
Lokalizacja: 1H

Re: Uważam, że...

Postprzez kecag » 22 lip 2012, o 21:00

kecag
Aktywny użytkownik
 
Posty: 109
Dołączył(a): 7 lut 2012, o 21:50
Lokalizacja: 1H

Re: Uważam, że...

Postprzez Ron » 23 lip 2012, o 08:41

Napiszę tak: Gdyby osiedle nie było świetne to w życiu bym tu nie kupił mieszkania. Nie wiem czy teraz ktoś kupuje mieszkania z przypadku, ale sądzę, że każdy z nas zapoznał się z tym co jest na rynku. I prawda jest taka, że to osiedle znacząco wyróznia się na plus w stosunku do reszty inwestycji na północy miasta.
Ron
Aktywny użytkownik
 
Posty: 129
Dołączył(a): 8 kwi 2012, o 10:10

Re: Uważam, że...

Postprzez kiwi » 24 lip 2012, o 01:50

Tak... osiedle super, okolica super, sąsiedzi super.... no prawie :) ok - wszyscy super
Wiemy co kupiliśmy, bo inaczej by nas nie było gdzie jesteśmy
a ja do sąsiadów z I etapu - od jakiegoś czasu mamy na podwórku ekipę poprawiającą elewację ( podobno tylko do końca lipca) i w związku z tym pytanie - jak wyglądają wasze zewnętrzne parapety?
bo ja mam bardzo porysowane przez panów sprzątających po malowaniu - a ze strony ECHO echo. Czy może w tej sprawie już do Admico?
jeszcze jedna sprawa odnośnie I etapu - wielkie kałuża wody po opadach na placu zabaw i druga na dojściu do niego - czy ktoś to zgłaszał do poprawy ?

z uśmiechem zadowolonego mieszkańca pozdrawiam serdecznie sąsiadów - aż by się chciało zapoznawczego grilla zrobić - tylko gdzie? :)
kiwi
Nowy użytkownik
 
Posty: 1
Dołączył(a): 17 lip 2012, o 23:28

Re: Uważam, że...

Postprzez wielki » 24 lip 2012, o 07:50

Co do zadowolenia z Echo powiem tak: im dłuższy staż, tym większe rozczarowanie.
Mieszkamy tutaj od końca stycznia i przeżyliśmy swoje i z Faktem, i z Echo.
Kontakty sprzedażowe z Echo są świetne (bo jakże miałoby być inaczej), ale też obiecywano nam różne rzeczy...

Pewnie Echo też swoje przeżyło z Faktem... Te wszystkie naprawy i remonty, rozjeżdżanie trawników i zabawy z tranformersami przed budynkiem to poprawki po niedoróbkach Faktu.

Co do parapetów, to trzeba od ekipy wymóc, żeby je umyła. Panowie czyszczą je rozpuszczalnikiem i zabrudzenia świetnie schodzą. Jeśli parapety zostały porysowane, trzeba to zgłosić do Echo w ramach usterek po tym remoncie, jeśli już mieszkanie odebraliście.

Kałuże też wiele razy zgłaszaliśmy i już drenaż tam raz poprawiano, bo było jeszcze gorzej: woda dochodziła do klatek budynków.

Najlepiej wszystko zgłaszać i do Echo, i do Admico, bo często jedni odsyłają do drugich, jeśli jest jakiś problem.

wielki
Admin
 
Posty: 360
Dołączył(a): 2 lut 2012, o 17:25
Lokalizacja: 1i

Re: Uważam, że...

Postprzez artu » 25 lip 2012, o 03:05

I niech tak pozostanie z tym pozytywnym tchnieniem na forum:) będzie nam się tu lepiej żyło jak nie będziemy tak na wszystko narzekali;)
Nowe mieszkanie, nowe osiedle, nowi sąsiedzi - sami tworzymy nową jakość :D i do tego tworzymy coś takiego jak wspólnotę mieszkaniową - zabawna nazwa co?
Jednak ustawodawca to ma fantazje.

Ja osobiście miałem pozytywne doświadczenie zarówno z zakupem mieszkania jak i odbiorem.
Więc myślę, że to indywidualne przypadki.

Pozdrawiam sąsiadów,
artu
Nowy użytkownik
 
Posty: 9
Dołączył(a): 20 lip 2012, o 23:13

Re: Uważam, że...

Postprzez miszczKolejarz » 26 lip 2012, o 19:45

miszczKolejarz
Aktywny użytkownik
 
Posty: 237
Dołączył(a): 25 maja 2012, o 00:42

Poprzednia strona

Powrót do Osiedle „Pod Klonami”