Czynsz

Informacje i pytania

Re: Czynsz

Postprzez sansibear » 23 sie 2012, o 07:14

sansibear
Aktywny użytkownik
 
Posty: 236
Dołączył(a): 24 kwi 2012, o 20:35
Lokalizacja: II etap

Re: Czynsz

Postprzez MW9 » 3 wrz 2012, o 15:21

Witam wszystkich,
Pisze z II etapu. Największy problem to ta domniemana ochrona. W którymś z wątków przeczytałem, że na I etapie ochrona wynosiła około 1,-PLN za metr, a na mojej i sąsiadów rozpisce czynszu wyszło ponad 1,4 PLN!!! Przecież miało się to rozłożyć, a co za tym idzie obniżyć opłatę??? Licząc statystycznie, to miesięczny koszt całego osiedla wyniesie około 60 tys. PLN!!! Napiszcie z I etapu ile wam wychodzi za metr. Może lepiej podpisać umowę na czujki i patrole interwencyjne. Tak przy okazji czy ktoś ma pewność, że monitoring działa na II etapie?
Jeśli chodzi o inne składniki to poza administracją chyba nic nie urwiemy. Powinniśmy się wycenić u innych adminów (poza LTG nie znam innych).

Pozdrawiam
MW9
Nowy użytkownik
 
Posty: 9
Dołączył(a): 13 lip 2012, o 15:51

Re: Czynsz

Postprzez Ron » 5 wrz 2012, o 08:14

Cześć !
Ja tez akurat z II etapu, ale wg mojej wiedzy to I etap miał stawkę typu 2 zł za m2 - ta informacja jest gdzies na forum - trzeba poszukać...
Kwestie monitoringu może mozna sprawdzić w ochronie ? A co do czujek i patroli to cię popieram - dość jest furtek, dzrwi na całym osiedlu, które mozna zamykać...
Ron
Aktywny użytkownik
 
Posty: 129
Dołączył(a): 8 kwi 2012, o 10:10

Re: Czynsz

Postprzez kjubus » 5 wrz 2012, o 11:17

ta ochrona to jakiś śmiech na sali. awaria środkowej bramy została przez nich całkowicie zignorowana, mało tego - Pan Ochroniarz zastanawiał się, czy może mi otworzyć bramę I etapu bo to że nie działa brama II etapu to nie ich sprawa. Chyba Panowie Ochroniarze nie czują się odpowiedzialni za II etap...
- przykład z dzisiejszego poranka: w budynku F całą noc były otwarte drzwi od klatki schodowej!

Ochroniarze z placu budowy się lepiej sprawowali.
kjubus
Aktywny użytkownik
 
Posty: 17
Dołączył(a): 5 cze 2012, o 13:44

Re: Czynsz

Postprzez Ron » 5 wrz 2012, o 11:53

To ewidentny przykład na to jak się ochrania. To chyba nie jest problem, aby podczas obchodu zamknąć wszelkie otwarte drzwi, które sie napotka...
Ron
Aktywny użytkownik
 
Posty: 129
Dołączył(a): 8 kwi 2012, o 10:10

Re: Czynsz

Postprzez sansibear » 7 wrz 2012, o 06:44

Fajnie rozwija się ten wątek, ciekawe padają pomysły...

Zastanawiam się tylko co musi się wydarzyć, aby zaszły zmiany?
Na pewno w obszarze szeroko rozumianej ochrony takie zmiany są konieczne, bo płacąc taką kasę naprawdę jesteśmy naciągani przez ADMICO :(

Wiadomo coś o zebraniu wspólnoty? II etap dawno został oddany do użytku, a o spotkaniu ani słowa?
sansibear
Aktywny użytkownik
 
Posty: 236
Dołączył(a): 24 kwi 2012, o 20:35
Lokalizacja: II etap

Re: Czynsz

Postprzez Ron » 7 wrz 2012, o 07:30

Tak - przydałoby się miec takiego zarządce, który dba o nasze interesy,a nie o interesy naszych dostawców...
Ron
Aktywny użytkownik
 
Posty: 129
Dołączył(a): 8 kwi 2012, o 10:10

Re: Czynsz

Postprzez wielki » 7 wrz 2012, o 08:59

Proponuję, żeby każdy z nas wysłał maila albo zadzwonił do p. Mateckiego z tym pytaniem.

wielki
Admin
 
Posty: 360
Dołączył(a): 2 lut 2012, o 17:25
Lokalizacja: 1i

Re: Czynsz

Postprzez sansibear » 7 wrz 2012, o 21:00

Ja już wysyłam! Nie liczę jednak na odpowiedź...
sansibear
Aktywny użytkownik
 
Posty: 236
Dołączył(a): 24 kwi 2012, o 20:35
Lokalizacja: II etap

Re: Czynsz

Postprzez sansibear » 29 wrz 2012, o 06:11

Też tego nie rozumiem. Obecnie płacę co miesiąc na ochronę ponad 90 PLN. Czy to jest niższa kwota od tej jaką I etap płacił przed oddaniem II etapu?
sansibear
Aktywny użytkownik
 
Posty: 236
Dołączył(a): 24 kwi 2012, o 20:35
Lokalizacja: II etap

Następna strona

Powrót do Osiedle „Pod Klonami”