Kiedy zebranie wspólnoty?

Informacje i pytania

Kiedy zebranie wspólnoty?

Postprzez adu » 17 lut 2012, o 09:19

Jakby nie patrzeć w kalendarz połowa lutego dawno minęła. A tu żadnych wieści o zebraniu naszej szanownej wspólnoty.Nie ukrywam, że wyczekuję ;) Mam kilka pytań:
1.Kto ustalił tak daleki termin(30 kwietnia) ostatecznego wykończenia osiedla? Moim zdaniem poprawki na klatkach "dzielna brygada Faktu" może prowadzić nawet w śnieżyce.
2.Kiedy i czy w ogóle nasze osiedle będzie zamknięte? W sensie furtki pozamykane, domofony i kamery działające.
3.Czy od strony placu zabaw będzie płot, który miłe panie w dziale sprzedaży nam na makiecie pokazywały, czy też zostanie blaszany płot budowlany?(budowane domki nie należą ani do I,II,czy do III etapu,są osobną inwestycją i powinny być osobno ogrodzone)
4.Czy firma sprzątająca zacznie w końcu sprzątać ?

Może troszeczkę jestem złośliwa :lol: ale cierpliwość zaczyna mi się kończyć. Wczoraj mąż został w komórkach lokatorskich zatrzaśnięty z klamką w ręku po "poprawieniu" drzwi przez fachowców Faktu klamka wypadła z drzwi, przy czym tak inteligentnie była założona, że część otwierająca wypadła od zewnątrz na schody.Na jego szczęście miał z sobą telefon :D.

Wpisujcie proszę swoje pytania i zacznijmy działać. Bo wcisną nam każdą fuszerę.
Pozdrawiam szanownych sąsiadów.
adu
Aktywny użytkownik
 
Posty: 15
Dołączył(a): 9 lut 2012, o 12:47

Re: Kiedy zebranie wspólnoty?

Postprzez sansibear » 27 lip 2012, o 10:46

Kto i kiedy zorganizuje spotkanie wspólnoty, pod zakończeniu odbiorów w II etapie? W sumie to już niebawem...
sansibear
Aktywny użytkownik
 
Posty: 236
Dołączył(a): 24 kwi 2012, o 20:35
Lokalizacja: II etap

Re: Kiedy zebranie wspólnoty?

Postprzez wielki » 27 lip 2012, o 10:58

Admico, ale nie wiem, czy czuje taką potrzebę...

wielki
Admin
 
Posty: 360
Dołączył(a): 2 lut 2012, o 17:25
Lokalizacja: 1i

Re: Kiedy zebranie wspólnoty?

Postprzez sansibear » 27 lip 2012, o 13:06

sansibear
Aktywny użytkownik
 
Posty: 236
Dołączył(a): 24 kwi 2012, o 20:35
Lokalizacja: II etap

Re: Kiedy zebranie wspólnoty?

Postprzez wielki » 27 lip 2012, o 13:24

Na ostatnie spotkanie Admico wysłało zaproszenie pocztą.
Musisz się upewnić, że ma właściwy adres.

wielki
Admin
 
Posty: 360
Dołączył(a): 2 lut 2012, o 17:25
Lokalizacja: 1i

Re: Kiedy zebranie wspólnoty?

Postprzez sansibear » 27 lip 2012, o 13:47

sansibear
Aktywny użytkownik
 
Posty: 236
Dołączył(a): 24 kwi 2012, o 20:35
Lokalizacja: II etap

Re: Kiedy zebranie wspólnoty?

Postprzez wielki » 27 lip 2012, o 13:54

Członkiem wspólnoty stajesz się z momentem podpisania aktu notarialnego.
Echo przekazuje Twoje dane zarządcy, którym w naszym przypadku jest Admico.

wielki
Admin
 
Posty: 360
Dołączył(a): 2 lut 2012, o 17:25
Lokalizacja: 1i

Re: Kiedy zebranie wspólnoty?

Postprzez tofik » 13 gru 2012, o 00:35

Witam
Dzisiaj pierwszy raz na forum ...z tego co widzę to jest nas tylko 46 (uczestników) - zatem trochę mało...Myślę że

po pierwsze: warto - w ramach rozpowszechnienia wiedzy o tym forum i zachęcenia we wspólnym interesie do aktywnego uczestnictwa - aby umieścić na tablicach/drzwiach budynków kolejnych etapów info z linkiem do strony naramowice.net (mogliby to zrobić sami mieszkańcy poszczególnych budynków już obecni na forum). O istnieniu forum dowiedziałem się dopiero od sąsiada....

po drugie: przed spotkaniem wspólnoty - najlepiej w jak największym gronie - ustalić i uporządkować na forum kluczowe problemy które chcielibyśmy rozwiązać oraz (o ile to możliwe) wypracować wspólne stanowisko co do rozwiązań (być może w tym celu stworzyć osobny wątek na forum?) tak aby zebranie w realu nie trwało bez końca i nie było bezproduktywne - na co na pewno liczy admico...-(przypominam sobie 1-sze spotkanie wspólnoty kiedy nie mieliśmy jeszcze większości, nasze liczne postulaty i zarzuty odbijały się od "ściany Echa echa" a niektórzy widząc bezsilność i beznadzieję sytuacji wychodzili nie czekając do końca spotkania)...zatem "wespół w zespół, by żądz moc móc wzmóc"...

po trzecie: z uwagi na grafik (nie wiem wprawdzie kto o tym decyduje...) spotkań wspólnoty - jeśli musi to być 1 kwartał 2013 to - o ile to możliwe - spotkajmy się w styczniu, bo po prostu szkoda czasu....

po czwarte: z tego co wiem - opłaty na Rubieży (2-gim etapem zarządza tam Palatyn) są o kilkanaście % niższe (też na początku mieli admico ale po roku zmienili...- na korzyść!!! ), mogę postarać się o liczbowe konkrety, a co do zmiany - to przyszły administrator sam nam pewnie podpowie jak można to technicznie przeprowadzić - oczywiście wcześniej mógłby sporządzić ofertę którą można by umieścić na forum - do dyskusji...

co o tym drodzy sąsiedzi sądzicie?
tofik
Aktywny użytkownik
 
Posty: 36
Dołączył(a): 12 gru 2012, o 21:46

Re: Kiedy zebranie wspólnoty?

Postprzez wielki » 13 gru 2012, o 11:48

Racja. Powinniśmy rozpowszechnić nasze forum, aby być wstanie uzgadniać sprawy naszego osiedla.
Przez ponad pół roku wisiała informacja o adresie forum w najczęściej uczęszczanym miejscu przez mieszkańców I Etapu :). Teraz mieszkańców mamy więcej. Warto to ogłoszenie wywiesić w środku budynku na tablicy. Mogę przygotować PDF do wydruku dla każdego, kto ma drukarkę. Mogę też spróbować zostawić wydrukowane karteczki u ochrony do odbioru przez innych mieszkańców.

Do do pozostałych kwestii, warto chyba założyć specjalny wątek, albo nawet lepiej dział do omawiania kwestii na spotkanie wspólnoty. Postaram się to zrobić dzisiaj.

Z mroźnym pozdrowieniem,
Sebastian

wielki
Admin
 
Posty: 360
Dołączył(a): 2 lut 2012, o 17:25
Lokalizacja: 1i

Re: Kiedy zebranie wspólnoty?

Postprzez sansibear » 14 gru 2012, o 11:09

sansibear
Aktywny użytkownik
 
Posty: 236
Dołączył(a): 24 kwi 2012, o 20:35
Lokalizacja: II etap

Następna strona

Powrót do Osiedle „Pod Klonami”