Wybór dostawcy usług multimedialnych

Informacje dotyczące punktów usługowych i sklepów w naszej okolicy

Którego dostawcę usług multimedialnych wybrałeś/-aś?

Możesz wybrać tylko jedną opcję

 
 
Pokaż wyniki

Wybór dostawcy usług multimedialnych

Postprzez sansibear » 21 lip 2012, o 06:31

W zasadzie na osiedlu nie ma szerokiej oferty wyboru dostawców usług multimedialnych. Mamy ciekawą ofertę INEI, równie ciekawą ofertę i trochę tańszą ECHOSTAR oraz dostawców satelitarnych (n, cyfrowy polstat).
Swoje pytanie kieruję głównie do mieszkańców I etapu: którego dostawcę wybraliście i czy możecie go polecić?
Mieszkańcy II etapu właśnie stoją przed decyzją i Wasze opinie na pewno pomogą dokonać dobrego wyboru...
sansibear
Aktywny użytkownik
 
Posty: 236
Dołączył(a): 24 kwi 2012, o 20:35
Lokalizacja: II etap

Re: Wybór dostawcy usług multimedialnych

Postprzez pjakubek » 21 lip 2012, o 11:53

Witam,

wybrałem INEA bo w I etapie tylko oni byli dostępni jako kablówka naziemna, a ECHOSTAR jeszcze nie podłączał abonentów na naszym osiedlu. Ciężko doradzić co lepsze bo obaj operatorzy maja szeroka ofertę, z której każdy coś dla siebie wybierze w zależności co lubi....

Ja korzystam z kablówki i internetu (bez telefonu stac., internetu bezprzewodowego i komórki co tak chętnie wciskają w INEI) i patrząc na ceny to teraz zdecydowałbym się na ECHOSTAR... a wtedy nie miałem dużego manewru bo nie chciało mi się bawić w instalację n-ki czy polsatu.

Znajomi maja i INEA i Echostar i nie słyszałem żeby ktoś narzekał na przerwy w sygnałach czy usterki....
pjakubek
Aktywny użytkownik
 
Posty: 58
Dołączył(a): 7 lut 2012, o 21:49
Lokalizacja: 1H

Re: Wybór dostawcy usług multimedialnych

Postprzez scm » 31 gru 2012, o 15:34

Ponawiam temat: INEA czy Echostar? Czy ktoś mógłby pokrótce opisać doświadczenia z Echostarem? Ja dotychczas korzystałem z INEI, i byłem zadowolony, zastanawiam się, czy w Echostarze za niższą ceną nie idzie spadek jakości, awaryjności etc. Czy często są awarie w Echostarze, czy kontakt z działem technicznym jest ok? Jakby ktoś miał jakieś opinie, proszę o podzielenie się. :)
scm
Aktywny użytkownik
 
Posty: 235
Dołączył(a): 4 paź 2012, o 20:29

Re: Wybór dostawcy usług multimedialnych

Postprzez mancir » 1 sty 2013, o 20:20

Czytałem dużo niepochlebnych opinii o echostar, ale to były anonimowe posty w internecie. Natomiast wielu moich znajomych ma echostar i są zadowoleni. Ja wybierałbym echostar bo są dużo tańsi niż inea. Ale nie dano mi wyboru i teraz jestem uziemiony w Inei na 2 lata, bo w pierwszym etapie nie pozwolili echostarowi zakładać kablówek, żeby inea się zdążyła obłowić.
mancir
Aktywny użytkownik
 
Posty: 40
Dołączył(a): 7 lut 2012, o 23:00

Re: Wybór dostawcy usług multimedialnych

Postprzez sansibear » 2 sty 2013, o 07:44

Ja mam u siebie ECHOSTAR i nie mogę narzekać. Opłaty są niższe od INEI, a jakość usług nie budzi zastrzeżeń. Jedyne co jest słabe, to dekoder od kablówki - mały, srebrny z tandetnym pilotem. Ogólnie rzecz biorąc bardzo polecam wybór ECHOSTAR.
sansibear
Aktywny użytkownik
 
Posty: 236
Dołączył(a): 24 kwi 2012, o 20:35
Lokalizacja: II etap

Re: Wybór dostawcy usług multimedialnych

Postprzez G23 » 2 sty 2013, o 10:45

Czy ktoś na osiedlu ma podpisaną umowę z firmą Maverick.??

Mają najlepsza ofertę i planuje z nimi podpisać umowę.
G23
Aktywny użytkownik
 
Posty: 35
Dołączył(a): 12 maja 2012, o 16:06
Lokalizacja: III Etap

Re: Wybór dostawcy usług multimedialnych

Postprzez sansibear » 2 sty 2013, o 14:54

Maverick ma faktycznie najlepsze ceny w porównaniu z ECHOSTAREM czy INEĄ.
Ja bym brał.
Szkoda tylko, że mam umowę na czas określony z ECHOSTAREM...
sansibear
Aktywny użytkownik
 
Posty: 236
Dołączył(a): 24 kwi 2012, o 20:35
Lokalizacja: II etap

Re: Wybór dostawcy usług multimedialnych

Postprzez fx000 » 2 sty 2013, o 16:59

Maverick faktycznie ma ciekawą ofertę, ale ich dużym minusem jest puszczanie sygnału w gniazdku telefonicznym a nie antenowym od telewizora. Po wykończeniu mieszkania nie wyobrażam sobie ciągnięcia kabli z korytarza do pokoju.
Ja zdecydowałem się na Echostar i nie mogę narzekać. Na pewno warto trochę przydusić sprzedawcę u dostawcy, bo można trochę zaoszczędzić.
fx000
Aktywny użytkownik
 
Posty: 55
Dołączył(a): 6 maja 2012, o 13:53

Re: Wybór dostawcy usług multimedialnych

Postprzez G23 » 2 sty 2013, o 22:58

no właśnie Maverick przesyła sygnał po skrętce. Na szczęście na etapie wykończenia kazałem rozprowadzić odpowiednio ten kabel. Mam tylko jeszcze pytanie czy ktoś korzysta z ich usług na naszym osiedlu. Interesuje mnie jakość usług, czy zdarzają się jakieś awarie, jeśli tak jak szybko są usuwane.
G23
Aktywny użytkownik
 
Posty: 35
Dołączył(a): 12 maja 2012, o 16:06
Lokalizacja: III Etap

Re: Wybór dostawcy usług multimedialnych

Postprzez sansibear » 3 sty 2013, o 07:45

sansibear
Aktywny użytkownik
 
Posty: 236
Dołączył(a): 24 kwi 2012, o 20:35
Lokalizacja: II etap


Powrót do Usługi, sklepy, rozrywka