Dostęp do internetu

Informacje dotyczące punktów usługowych i sklepów w naszej okolicy

Dostęp do internetu

Postprzez wielki » 7 lut 2012, o 22:35

Witam,

Czy komuś udało się już zamówić podłączenie do internetu na naszym osiedlu?
Ja dzwoniłem do echostar i powiedziano mi, że podłączanie naszego osiedla zajmie jeszcze około miesiąca.
Kiedy kontaktowałem się z Ineą, konsultant powiedział mi, że póki co usług tutaj też nie świadczą.

Może ktoś miał więcej szczęścia?

wielki
Admin
 
Posty: 360
Dołączył(a): 2 lut 2012, o 17:25
Lokalizacja: 1i

Re: Dostęp do internetu

Postprzez kecag » 7 lut 2012, o 23:31

Ja jeszcze nie mieszkam, ale tu gdzie wynajmujemy mam echostar, ale jeszcze nie dzwoniłem do nich.
kecag
Aktywny użytkownik
 
Posty: 109
Dołączył(a): 7 lut 2012, o 21:50
Lokalizacja: 1H

Re: Dostęp do internetu

Postprzez wielki » 13 lut 2012, o 17:26


wielki
Admin
 
Posty: 360
Dołączył(a): 2 lut 2012, o 17:25
Lokalizacja: 1i

Re: Dostęp do internetu

Postprzez mancir » 13 lut 2012, o 17:41

Informacja z dzisiaj z Echostaru: Najszybszy możliwy termin przyłączenia to marzec. Jaja sobie robią.
mancir
Aktywny użytkownik
 
Posty: 40
Dołączył(a): 7 lut 2012, o 23:00

Re: Dostęp do internetu

Postprzez kecag » 20 lut 2012, o 13:09

Witam, dzisiaj Pan z echostar powiedział, że jeszcze nie znają terminu i mam pytać na początku marca... i tak już od 2-3 miesięcy.
Inea faktycznie słabo konkurencyjna mimo światłowodu, sam siebie pytam po co mi 50 MB ?
kecag
Aktywny użytkownik
 
Posty: 109
Dołączył(a): 7 lut 2012, o 21:50
Lokalizacja: 1H

Re: Dostęp do internetu

Postprzez wielki » 20 lut 2012, o 17:07

Nieciekawe informacje. Okaże się, że jeszcze TPsa wyprzedzi konkurencję i nas pierwsza będzie podłączać ;)
Czy ktoś z sąsiadów dzwonił już może pod ten numer z ulotki Inei, którymi zaścielili nasze klatki w weekend?

wielki
Admin
 
Posty: 360
Dołączył(a): 2 lut 2012, o 17:25
Lokalizacja: 1i

Re: Dostęp do internetu

Postprzez wielki » 27 lut 2012, o 15:38

Witam,

W czwartek miałem wizytę sprzedawcy Inei.
Mówił, że na naszym osiedlu kilka osób już korzysta z ich usług. Wydaje mi się, że "mijał się z prawdą", bo był bardzo zdziwiony, że wyprowadzenie światłowodu znajduje się w mieszkaniiu, a nie w szafcie na korytarzu. Nie wydaje mi się, żeby u tych osób zakończenie światłowodu było zrobione inaczej niż u wszystkich. Sprzedawca nie był do końca zorientowany, jak będzie wyglądać instalacja. Dzwonił jeszcze do innego pracownika, ale stanęło na tym, że dadzą mi odpowiedź w piątek. Dziś poniedziałek i nadal cisza :).

Niekompetencje na bok, okazuje się, że specjalna oferta dla nas to około 130 zł taniej przez pierwsze pól roku przy umowie na 2 lata. Przy podstawowej ofercie internet, TV HD i telefonie (razem 5 usług), wychodzi 0zł przez pól roku.

W porównaniu do oferty echostar, którą dostałem na początku lutego, cenowo wychodzi podobnie: kilkaset zł taniej w echostar w ciągu 2 lat. Nie jestem jednak pewien, jak to jest z ich jakością usług. Słyszałem jedynie niepochlebne opinie...

wielki
Admin
 
Posty: 360
Dołączył(a): 2 lut 2012, o 17:25
Lokalizacja: 1i

Re: Dostęp do internetu

Postprzez kecag » 2 mar 2012, o 12:40

Z echostarem to sam nie wiem, miałem obecnie z nimi umowę i tak jak pisałem kilka razy już mnie ściemniali więc poszedłem rozwiązać umowę (najpierw chciałem przenieść usługę na czarnucha) i jeszcze przed rozwiązaniem zapytałem się czy już mają sygnał, a jeżeli nie to kiedy będą mieli.
Pani poszła gdzieś za drzwiami podpytać i sprawdzić, gdyż w rozpisce podłączeń nie miała informacji i wróciła z komunikatem, że dopiero ... od września :) Nie wiem na ile jest to prawdziwa informacja, ale nie chciałem czekać i rozwiązałem z nimi umowę.

Co do jakości usług to faktycznie czasami trochę "tnie obraz" i internet jakoś zamula.

Umówiłem się na wizytę gościa z INEA i chyba z nimi podpiszę. Dam znać jak już będę miał usługę z INEA.
kecag
Aktywny użytkownik
 
Posty: 109
Dołączył(a): 7 lut 2012, o 21:50
Lokalizacja: 1H

Re: Dostęp do internetu

Postprzez wielki » 2 mar 2012, o 13:09

Ja właśnie dzwoniłem na ich infolinię. Zamówiłem usługi w promocji Cyfrowy Dom 3.0 ;) i umówiłem się na instalację w Dzień Kobiet :lol:

wielki
Admin
 
Posty: 360
Dołączył(a): 2 lut 2012, o 17:25
Lokalizacja: 1i

Re: Dostęp do internetu

Postprzez wielki » 8 mar 2012, o 12:04

Od wczoraj jestem już abonentem Inei :).

Pozdrawiam

wielki
Admin
 
Posty: 360
Dołączył(a): 2 lut 2012, o 17:25
Lokalizacja: 1i

Następna strona

Powrót do Usługi, sklepy, rozrywka