lekarz rodzinny

Tematy związane z opieką zdrowotną w Naramowicach i Poznaniu

lekarz rodzinny

Postprzez nooka » 24 lis 2012, o 21:02

Czy w pobliżu naszego osiedla znajduje się jakaś godna polecenia przychodnia z dobrym lekarzem rodzinnym?
nooka
Aktywny użytkownik
 
Posty: 14
Dołączył(a): 28 maja 2012, o 18:15

Re: lekarz rodzinny

Postprzez sansibear » 1 mar 2013, o 07:15

Podbijam wątek i ponawiam pytanie.
Ktoś z Was korzysta z przychodni blisko naszego osiedla? Gdzie mamy rejon?
sansibear
Aktywny użytkownik
 
Posty: 236
Dołączył(a): 24 kwi 2012, o 20:35
Lokalizacja: II etap

Re: lekarz rodzinny

Postprzez fx000 » 1 mar 2013, o 11:33

Ja korzystałem z przychodni na osiedlu Łokietka, ale żebym mógł polecić tam, któregoś z lekarzy to raczej nie. Byłem zapisany do doktora Łukasika. Duży plus - nie ma do niego kolejek.
Wydaje mi się, że nie ma już teraz rejonizacji i można zapisywać się gdzie dusza zapragnie. Jest na Piątkowie kilka klinik, które również współpracują z lekarzami rodzinnymi, a równocześnie mają na miejscu innych specjalistów i laboratoria. Ostatnio byłem u jednego ze specjalistów w http://www.wcm-remedium.pl/ i kojarzę wywieszoną kartkę, że od marca można zapisywać się tam do rodzinnego - ale nie jestem do końca pewien. Z większych ośrodków jest jeszcze http://www.posum.pl/index.php za Castoramą. I tam również, od jakiegoś czasu jest l.rodzinny.
fx000
Aktywny użytkownik
 
Posty: 55
Dołączył(a): 6 maja 2012, o 13:53

Re: lekarz rodzinny

Postprzez magda » 5 mar 2013, o 11:00

My się zapisaliśmy do Poradni Naramowickich na ul. Boranta 15. Na razie skorzystaliśmy z pomocy pediatry - pani Krystyny Kaźmierskiej i położnej środowiskowej. Bardzo dobre wrażenie robią obie Panie. Niestety lekarza internisty jeszcze nie poznałam.Dużym plusem jest możliwość rejestracji do lekarza dzień wcześniej, więc nie trzeba od rana wyczekiwać w kolejce po numerek. A i można sobie wybrać godzinę wizyty. Trochę jest problem z dodzwonieniem się w godzinach porannych, ale po południu rejestratorki odbierają telefon od razu.
magda
Aktywny użytkownik
 
Posty: 66
Dołączył(a): 22 cze 2012, o 15:41

Re: lekarz rodzinny

Postprzez sansibear » 16 mar 2013, o 09:59

Potwierdzam w pełni to co napisała powyżej magda i polecam wybór przychodni na Boranta.
Pani położna środowiskowa z tejże przechodni to bardzo kompetentna i serdeczna osoba.
sansibear
Aktywny użytkownik
 
Posty: 236
Dołączył(a): 24 kwi 2012, o 20:35
Lokalizacja: II etap


Powrót do Zdrowie